• 0 {262} 655 10 12
PROJELER
 • TEKNİK-ER İNŞAAT SAN. TİC. MEHMET ÇİÇEK-ABDURRAHMAN ÜÇÜNCÜ ORTAKLIĞI
  Gebze ıssıkgöl caddesi üzerinde 67 adet işyeri projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı
  İshakoğlu Gıda Nak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 73.000 m2 kapalı alan lojistik depo inşaatı projesi kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali elektrik işleri
  Nuh Beton A.Ş. GAMA-TÜRKERLER Holding Kocaeli Şehir Hastanesi için kurulan Beton Santrali kuvvetli ve zayıf akım tüm elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Plastitek A.Ş.
  Plastitek A.Ş. firmasına ait mevcut çalışan fabrika tesisinin tüm elektrik tesisatlarının demonte edilerek İmes OSB. ye taşınması işi firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • Nuh Beton A.Ş.
  Nuh Beton A.Ş. İstanbul Finans Merkezi Tesisleri ile Derince Safiport Limanı Tesisleri Kompanzasyonu mobil uzaktan takip sistemi firmamız tarafından kurulmuştur.
 • Plastitek A.Ş.
  Plastitek Plastik Enjeksiyon A.Ş. Kocaeli İmes OSB Fabrika Kompanzasyonu mobil uzaktan takip sistemi firmamız tarafından kurulmuştur.
 • SANDOZ GRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İLAÇLARI SAN. VE TİC.A.Ş.
  SANDOZ GRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İLAÇLARI SAN. VE TİC.A.Ş. GOSB tesisine ait çatı paratoner ve faraday kafesi elektrik işleri, topraklama tesisi, bina çevre aydınlatma sistemi, depo armatürlerinin led armatürlere dönüşümü elektrik işleri, yeni üretim alanları elektrik işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
 • A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
  A RAYMOND BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. TAYSAD OSB fabrikasının akü şarj alanı exproof elektrik tesisatı işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 • ÇİM-NAK TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
  Nuh Çimento grup firmalarından ÇİM-NAK TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. firmasının maden ocaklarına ait makinelerin OG enerji temini elektrik işleri yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. (34,5 kV, 6,3 kV, 0,38 kV enerji temini için köşk-trafo-hücre ve ekipmanları temini ve montajı, havai hat direk ve alpek iletken montajları vb.). Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
 • NUH YAPI ÜRÜNLERİ A.Ş.
  Nuh Çimento grup firmalarından Nuh Yapı Ürünleri A.Ş. firmasının maden ocaklarına ait makinelerin OG enerji temini elektrik işleri yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. (34,5 kV, 6,3 kV, 0,38 kV enerji temini için köşk-trafo-hücre ve ekipmanları temini ve montajı, havai hat direk ve raven iletken montajları vb.). Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Fevzi Çakmak Mah. Cengiz Topel Cad. No:3 Darıca/KOCAELİ

Telefon : +90 262 655 10 12

Şirket Gsm : 0530 076 37 74

Faks : +90 262 656 04 83

E-mail : info@gunyapgrup.com.tr   
 

COPYRIGHT © 2016 GÜNYAP GRUP
Tüm Hakları Saklıdır.