• 0 {262} 655 10 12
PROJELER
 • ÇİM-NAK TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
  Nuh Çimento grup firmalarından ÇİM-NAK TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. firmasının maden ocaklarına ait makinelerin OG enerji temini elektrik işleri yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. (34,5 kV, 6,3 kV, 0,38 kV enerji temini için köşk-trafo-hücre ve ekipmanları temini ve montajı, havai hat direk ve alpek iletken montajları vb.). Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
 • NUH YAPI ÜRÜNLERİ A.Ş.
  Nuh Çimento grup firmalarından Nuh Yapı Ürünleri A.Ş. firmasının maden ocaklarına ait makinelerin OG enerji temini elektrik işleri yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. (34,5 kV, 6,3 kV, 0,38 kV enerji temini için köşk-trafo-hücre ve ekipmanları temini ve montajı, havai hat direk ve raven iletken montajları vb.). Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz .
 • KROMAN ÇELİK SANAYİ A.Ş.
  Kroman Çelik Sanayi A.Ş. Dilovası Makinacılar Osb (MOSB) tesisi elektrik altyapısı kurulması işleri firmamız tarafından yapılmıştır.
 • SANDOZ GRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İLAÇLARI SAN. VE TİC.A.Ş.
  SANDOZ GRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İLAÇLARI SAN. VE TİC.A.Ş. GOSB tesisinde kurulu GES sistemi için uzaktan izleme ve edilen tasarruf ile ilgili dijital görüntüleme led ekran konulması elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır.
 • SUN CHEMİCAL MATBAA MÜREKKEPLERİ VE GEREÇLERİ SAN. TİC. .A.Ş.
  Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri ve Gereçleri San. Tic. A.Ş. Gebze tesisi depolama alanı elektrik tesisatının komple yenilenmesi, aydınlatma sistemi yapılması elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır.
 • HEKTAŞ TİCARET TÜRK A.Ş.
  HEKTAŞ TİCARET TÜRK A.Ş.firmasının Gebze OSB tesisinde mevcut çevre aydınlatma armatürlerinin led armatürlerle yenilenmesi işi firmamız tarafından yapılmıştır.
 • GEBZE TİCARET ODASI
  GEBZE TİCARET ODASI 3. Katına ait mevcut elektrik tesisatlarının demontajı, yeni mimari çizim ve yerleşim eşliğinde tüm kuvvetli ve zayıf akım elektrik işlerinin yapılması firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : İstasyon Mahallesi, 1493/1 Sokak No:27/A Gebze/KOCAELİ

Telefon : +90 262 655 10 12

Şirket Gsm : 0530 076 37 74

Faks : +90 262 656 04 83

E-mail : info@gunyapgrup.com.tr   
 

COPYRIGHT © 2016 GÜNYAP GRUP
Tüm Hakları Saklıdır.